News

Wielki finał Life On Stage już 5 czerwca!

W niedzielę, 5 czerwca krakowski Klub Forty Kleparz zamieni się w prawdziwą muzyczną arenę. O występ przed formacją Queen + Adam Lambert podczas finałowego koncertu LFO powalczą zespoły AFT2, Eder, Humam Ammari i Srogo. Gwiazdą wieczoru będzie Kortez! Wstęp na koncert jest darmowy!

Wielki finał Life On Stage już 5 czerwca!

Kortez — laureat tegorocznego Fryderyka w kategorii „Fonograficzny debiut roku”. Jego zeszłoroczny album „Bumerang” pokrył się platyną, a wykształcony muzycznie pianista i puzonista o głębokim i lekko szorstkim głosie wyprzedaje kolejne koncerty, zjednując sobie serca słuchaczy swoim autentycznym i szczerym wizerunkiem.

Zanim jednak na scenę wyjdzie gwiazda wieczoru, goście krakowskich Fortów Kleparz od godz. 19 będą obserwować starcie czwórki finalistów konkursu Life On Stage. To już ostatni etap konkursu, który pozwala młodym zespołom na spektakularny sceniczny debiut. Na scenie Fortów królować będzie muzyczna różnorodność. Reaktywowany po blisko dwóch dekadach AFT2 z Radomska zaprosi publikę w gitarową podróż do przeszłości. Podobnie, jak chrzanowski Eder, którego muzycy są zakochani w polskim rocku lat '80. Międzynarodowy skład Humam Ammari, rozpięty między Barceloną a Poznaniem, zapewni orientalne wpływy, zaś Ślązacy ze SROGO zaspokoją tych, którzy potrzebują srogiego uderzenia. Muzyczne emocje gwarantowane!

Eder

Wygrany wielkiego finału LOS wystąpi na Life Festival Oświęcim 19 czerwca, przed gwiazdą festiwalu – formacją Queen + Adam Lambert. Ponadto na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda dodatkowa — perkusja ProLite Drumkit od firmy Sonor, najstarszego producenta zestawów perkusyjnych na świecie. Na bębnach legendarnej marki grają muzycy takich grup, jak Rammstein, Iron Maiden, AC/DC czy Porcupine Tree. Jest więc o co walczyć!

Srogo