News

#WeAreFestival — LFO oczami wolontariuszy

Zastanawiacie się, jak wygląda festiwalowa rzeczywistość od kuchni? Specjalnie dla Was poprosiliśmy naszych wolontariuszy, by opowiedzieli, jak wspominają swoją przygodę z Life Festival Oświęcim.

#WeAreFestival — LFO oczami wolontariuszy

Jak pisze Konrad:

Jako wolontariusz LFO przeżyłem najlepsze trzy dni w moim życiu. Grupa wspaniałych ludzi, pełnych pasji i zaangażowania, przyjęła mnie z otwartymi rękami do ekipy, która pomaga współtworzyć najpiękniejsze emocje, jakie możemy sobie wyobrazić.

Gabrysia dodaje:

To wspaniała przygoda! Poznałam wielu nowych i ciekawych ludzi, zawiązały się przyjaźnie, spełniłam też swoje małe marzenia — poznałam osobiście artystkę, którą uwielbiam! Uważam, że LFO daje dużo możliwości, chociażby poczucia, że jest się częścią tak ogromnego przedsięwzięcia.

Natalia podkreśla:

Wolontariat to najlepsza rzecz, którą możesz zrobić dla siebie w czerwcu!

Jest związana z festiwalem praktycznie od początku, poznała go „od środka”.  Dziś wiedza i doświadczenia, które tam zdobyła pomagają jej na studiach i w pracy.

Marta i Gustaw poznali się na festiwalu. Przyjaźnią się do dziś. Czują się jedną, wielką festiwalową rodziną! Także Kamila wie, że na tych kilka czerwcowych dni, stajemy się zgranym zespołem, któremu przyświeca jeden cel — dołożyć wszelkich starań, aby wszystko się udało.

Nie przegapcie okazji, która może odmienić i wnieść w Wasze życie coś wspaniałego. LFO… zmienia na lepsze!

Każdy z wolontariuszy potwierdza, że Life Festival Oświęcim to niesamowite doświadczenie i niezapomniana atmosfera, którą tworzą fantastyczni ludzie!

Opinie wolontariuszy Cię zachęciły? Masz ochotę sprawdzić się podczas 7. edycji festiwalu? Czekamy na Twoje zgłoszenie! Masz czas do 8 maja 2016r.

Wyślij swoje CV na adres wolontariat@lifefestival.pl i stań się częścią największego wydarzenia muzycznego nadchodzącego lata!

Do zobaczenia na LFO!