News

Life On Stage — zagraj na Life Festival Oświęcim 2016!

Grasz w zespole? Marzy Ci się wielka scena? Z Life On Stage wszystko jest możliwe! Ruszyły eliminacje do trzeciej edycji konkursu! Zwycięzca zagra na LFO przed gwiazdą światowego formatu — formacją Queen + Adam Lambert.

Life On Stage — zagraj na Life Festival Oświęcim 2016!

Life On Stage to niezwykła szansa dla młodych muzyków pracujących nad swoim autorskim materiałem. Jesteśmy otwarci na wszystkie muzyczne gatunki, nowe trendy i przede wszystkim sceniczną energię, która rzuci na kolana publiczność. Nieważne, ile masz lat — nigdy nie jest za późno, aby zostać gwiazdą muzyki!

Pierwszy krok: zgłoś się do konkursu za pośrednictwem strony internetowej  www.lifeonstage.onet.pl. Nie zwlekaj! Na zgłoszenia artystów czekamy tylko do 27 marca!  

Na początku kwietnia zdecydujemy, kto przejdzie do następnego etapu. Zakwalifikowane zespoły zagrają podczas ćwierćfinałowych koncertów w klubach w całej Polsce. Na tym etapie do gry włączą się fani — na ulubionych wykonawców będzie można głosować przez internetową platformę konkursową oraz podczas koncertów Life On Stage.

Ćwierćfinały wyłonią ośmiu artystów, którzy zagrają na dwóch koncertach półfinałowych: 14 maja w Gdańsku i 21 maja w Łodzi.

Czterech zwycięzców półfinałów awansuje do wielkiego finału, który odbędzie się 4 czerwca Krakowie. Tam jury wybierze zwycięzcę, który zagra na Life Festival Oświęcim 2016 w niedzielę, 19 czerwca!

Zwycięzcami poprzednich edycji Life On Stage są zespoły Coria (2014) i Miss Papima (2015).

Regulamin konkursu dostępny na: www.lifeonstage.onet.pl.


Miss Papima (2015) - fot. Mateusz Moskała / LFO


Coria (2014) - fot. Konrad Kubuśka / LFO