News

Humam Ammari zwycięzcą finału Life On Stage!

Rekordowa publiczność, niezwykle wysoki i wyrównany poziom zespołów konkursowych Life On Stage i tylko jeden szczęśliwy zwycięzca – Humam Ammari. To właśnie jego zespół zagra na Scenie Głównej Life Festival Oświęcim przed Queen+Adam Lambert. Wisienką na torcie był magicznie klimatyczny koncert Korteza.

Humam Ammari zwycięzcą finału Life On Stage!

Trzecia edycja Life On Stage zakończyła się wielkim sukcesem artystycznym i frekwencyjnym. Finał w Fortach Kleparz to już historia, którą złotymi zgłoskami zapisały cztery niezwykle utalentowane zespoły: AFT2, Eder, Humam Ammari i Srogo. Pierwsze dwie ekipy postawiły na rock lat ’80, Srogo niemal rozniosło w pył scenę Leszek Live urządzoną w murowanych piwnicach krakowskiego klubu, ale to właśnie rozpięty między Barceloną a Poznaniem zespół Humam Ammari podbił serca zarówno publiki, jak i jurorów.

Srogo

Zwycięstwo w finale LOS gwarantuje im występ w niedzielę, 19 czerwca o godz. 16.45. Parę godzin później na tej samej scenie zagra Queen z Adamem Lambertem. Laureaci konkursu otrzymali również nagrodę dodatkową - perkusję ProLite Drumkit od firmy Sonor, najstarszego producenta zestawów perkusyjnych na świecie.

Kortez

Idealnym zwieńczeniem wieczoru był prawdziwie magiczny koncert akustyczny Korteza. Świeżo upieczony laureat Debiutów w Opolu, z którego przyjechał prosto do Krakowa, to prawdziwe odkrycie polskiej sceny muzycznej. W trakcie finału Life On Stage Kortez pokazał, że pod z pozoru „luzackim” wizerunkiem kryje się niezwykle wrażliwy artysta, który jednym pociągnięciem struny i szeptem do mikrofonu potrafi chwycić za serce nawet największych twardzieli.