News

Gromee, DJ ADHD i Electric Pyramid dołączają do składu Life Festival Oświęcim!

LFO2016 uzupełnia line-up o popularnych DJ-ów i rockowy kwartet z Londynu – do grona artystów 7. edycji festiwalu dołączają Gromee, ADHD oraz Electric Pyramid.

Gromee, DJ ADHD i Electric Pyramid dołączają do składu Life Festival Oświęcim!

Gromee

Gromee wraca na LFO po świetnie przyjętym występie z ubiegłym roku. Krakowski producent i DJ pojawi się na scenie w sobotę, 18 czerwca. Jego zeszłoroczny hit „Follow You” ma już prawie 2,5 miliona wyświetleń na YouTube! Zakochany w muzyce house artysta współpracował z wieloma wybitnymi muzykami, takimi jak Andreas Moe (znany z produkcji Tiesto) czy WurlD (tworzący z Timbalandem).


 

DJ ADHD

DJ ADHD, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie klubowej, wystąpi na LFO dzień później – w niedzielę 19 czerwca. Jako dziennikarz radiowy od lat związany jest z RMF Maxxx, gdzie współprowadzi „Hop Bęc In The Mix”. Na Life Festival Oświęcim gościł już w 2013 roku. Na scenie będzie mu towarzyszyć rewelacyjna wokalistka Kasia Malenda, która zachwyciła jurorów The Voice Of Poland oraz Mad Fiddle na skrzypcach i Tomek Drabik na saksofonie.


 

Electric Pyramid

Londyński kwartet rockowy Electric Pyramid właśnie stoi u progu wielkiej kariery. Muzycy zostali wybrani przez legendarną grupę Queen jako support podczas obecnej trasy koncertowej. Wkrótce na rynku pojawi się ich najnowszy singiel „1989”. Na LFO zagrają w niedzielę, 19 czerwca.

W tym roku na festiwalu pojawi się również długo oczekiwany Red Bull Tour Bus. Już wkrótce poznamy skład artystów, którzy rozgrzeją festiwalową publiczność z dachu słynnego już w całej Polsce autobusu.