News

Elton łączy pokolenia! WYGRAJ BILETY NA LFO!

Babcia, dziadziuś, wnuczek i wnuczka — przeboje Eltona Johna znają wszyscy, a chętnych do zabawy na jego koncercie znajdziemy w każdym pokoleniu. Weź udział w naszym konkursie! Do wygrania dwa podwójne bilety na sobotnie wydarzenia 7. edycji Life Festival Oświęcim (wtedy gra m.in. nie kto inny, jak Elton John!)!

By wziąć udział w konkursie, prześlij nam selfie, które łączy pokolenia. Zapozuj razem z babcią, dziadkiem, rodzicami czy wujkiem - pokaż, że razem z najbliższymi potrafisz bawić się i słuchać muzyki! Na zdjęciu musisz znajdować się Ty i jakiś akcent związany z Eltonem Johnem. Jaki? Nie będziemy podpowiadać! Liczymy na Twoją kreatywność!

Żeby wziąć udział w konkursie do 24 stycznia, do końca dnia, dodaj swoje selfie w komentarzu do posta konkursowego na Facebooku.

We wtorek, 26 stycznia organizatorzy LFO wybiorą zwycięzców, a najlepsze nadesłane fotografie i filmy stworzą "galerię pokoleń" na naszym facebookowym profilu. Dodatkowo praca, która zbierze najwięcej polubień (do końca dnia 24 stycznia) otrzyma nagrodę publiczności — podwójny bilet na sobotę! A zatem im szybciej opublikujesz zdjęcie, tym większa szansa na zdobycie większej ilości polubień :)

Włącz się do zabawy! :)

Pamiętaj, że zamieszczając zdjęcie, przekazujesz nam prawa do ich dowolnego wykorzystywania do celów marketingowych.