News

Akcje koncertowe – Queen + Adam Lambert na LFO

Z okazji koncertu Queen+Adam Lambert, fankluby przygotowały specjalne akcje fanowskie. Ich opisy znajdziecie poniżej!

Akcje koncertowe – Queen + Adam Lambert na LFO

Światełko dla Freddiego
W trakcie utworu „Love of my Life”, który tradycyjnie wykonują Brian i Freddie (obecny na telebimie) z publicznością zapraszamy do zaświecenia światełka dla Freddiego.

Można je włączyć w  postaci lampki w telefonie, wirtualnej zapalniczki na ekranie smartfona, mini latareczki LED lub light sticka. Należy pamiętać, że nie używamy otwartego ognia i nie używamy świateł mogących oślepić innych.

Wachlarze dla Adama
W trakcie utworu „Killer Queen” będziemy wachlować Adama, który w 2015 r. używał takiego rekwizytu w trakcie wykonywania tej piosenki. Wachlarz można kupić lub wykonać samodzielnie.

Wachlarz do pobrania - Część 1 | Część 2

Morze biało-czerwonych flag
Na finał koncertu przy „We are the Champions” proponujemy utworzenie morza z biało-czerwonych flag i barw Narodowych! W tej chwili z okazji Euro 2016 każdy zapewne ma w domu flagę lub bez problemu zakupi w sklepie. Niech stadion wyróżni się na trasie w Naszych barwach Narodowych!

Przypominamy, że  „Na fladze państwowej oraz jej wizerunkach nie należy umieszczać napisów ani grafik. Nie należy też mocować do niej jakichkolwiek przedmiotów.”

Akcje przygotowały: Polski Fanklub Queen i AdamLambert.eu