Biegaj na LFO!

Biegaczu, zapisz w kalendarzu kolejną datę zawodów! Dołącz do Roberta Korzeniowskiego i w niedzielę, 19 czerwca 2016r. pobiegnij pod hasłem „Tolerancja na sportowo”. Połącz sport i miłość do muzyki!

LFO to wielkie muzyczne emocje i ogromna dawka pozytywnej energii. Wszystko w imię prostych zasad: life/peace/music. W tym roku, już po raz czwarty, zapraszamy amatorów biegania do udziału w biegu ulicznym „Tolerancja na sportowo”. Swój udział w wydarzeniu potwierdził Robert Korzeniowski, z którym na starcie spotkamy się po raz trzeci w historii festiwalu!

Kochani! Mamy dla Was mega niespodziankę !!! :) Do naszego Biegu Ulicznego w niedzielę 19 czerwca dołącza Trener Personalny Adrianna Palka - znana i ceniona trenerka Gwiazd, ambasador marki 4F.

Dlaczego warto? Odpowiedź jest prosta! Michał Meyer, aktor superprodukcji „Miasto 44” i ubiegłoroczny uczestnik biegu podkreśla: „festiwal i bieg promują bardzo szczytne idee, takie jak tolerancja i pokój”.

Bieganie dla wielu stało się sposobem na życie. Z pewnością jest najbardziej demokratyczną formą sportu — wystarczą buty i zapał, a kondycja sama poprawi się po kilku treningach. Pragniemy, żeby w festiwalową akcję włączyło się jak najwięcej miłośników aktywnego wypoczynku. Przyświecająca LFO idea tolerancji znajduje odzwierciedlenie również w proponowanej przez organizatorów formie zawodów sportowych. Żeby biegać na LFO nie musisz być ani sprinterem, ani maratończykiem! Wystarczy, że chcesz spróbować! Naszym celem jest utrzymanie demokratycznego charakteru biegania — przygotowaliśmy kilka tras zróżnicowanych pod względem dystansu, w tym szczególną formułę „Bieg rodzinny” przeznaczoną dla rodziców z dziećmi.

W programie akcji:

  • Bieg na rolkach - 2,5 km, start godz. 10:00, limit czasu – 25 min
  • Bieg rodzinny - 2,5 km, start godz. 10:00, limit czasu – 25 min
  • Bieg główny „Tolerancja na sportowo” - 10 km, start godz. 10:30, limit czasu – 80 min
  • Bieg Life - 5 km, start godz. 10:30, limit czasu – 80 min

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody!

Trasy przebiegać będą tradycyjnie ulicami Osiedla Chemików - 100% asfaltowej nawierzchni.

Biuro zawodów: hala sportowa Powiatowego Zespołu nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu ul. J. Bema 8.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

Współorganizator Biegu Ulicznego: Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

Sponsor: Austrotherm

Patron medialny: Maratony Polskie