Artyści na Life Festival Oświęcim

Jeremy?

Wyjątkowy bałkański zespół założony w Sofii w 2013 roku. Jeremy? to jedna z sensacji zeszłorocznej edycji brytyjskiego festiwalu The Great Escape. Panowie w rewelacyjny sposób łączą bałkańską energię z inspiracjami brytyjskim rockiem. Ich muzyka porównywana jest z brzmieniem Kings of Leon czy Editors.

Jeremy?

Muzycy, mimo niedługiego stażu, mają już za sobą trasę europejską. W zeszłym roku odwiedzili m.in. Londyn, Liverpool, Dublin, Pragę i Berlin, zagrali także na dwóch festiwalach - czeskim Rock For People oraz wspomnianym The Great Escape w Brighton. Ich występy spotkały się ze znakomitym odbiorem publiczności, co nie uszło uwadze managementowi legendarnego Queen. Zespół dowodzony przez Briana Maya i Rogera Taylora zaprosił Jeremy? do supportowania ich koncertów w stolicy Bułgarii oraz podczas Life Festival Oświęcim.

Jeremy? tworzą gitarzysta i wokalista Ersin Mustafov, gitarzysta Tasho Kolev, perkusista Rosen Vatev oraz basista Emiliyan Bonev. Największy rozgłos przyniósł im singiel "Fake Fruits", który przebojem wdarł się na playlistę rodzimej MTV. Z kolei najnowszy klip do utworu "Two Weeks to the Great Escape", okraszony niesamowitym teledyskiem, to zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami debiutanckiego albumu Jeremy?.