Artyści na Life Festival Oświęcim

GROMEE

Krakowski DJ, producent, remixer, autor tekstów, kolekcjoner muzyki (od muzyki klubowej po muzykę poważną). Wielbiciel sztuki, malarz, rysownik. Najbardziej ceni sobie brzmienie żywych instrumentów. Pasjami remiksuje i poszukuje nowych brzmień.

GROMEE

W muzycznym dorobku ma single, które prezentowały stacje radiowe w Polsce i na świecie. Największym przebojem artysty jest utwór „Follow You”, który podbił listy przebojów. Przy tej produkcji wspierał go WurlD, amerykański wokalista współpracujący z Timbalandem. Teledysk do tego kawałka ma już 2,5 mln wyświetleń!

Artysta znalazł się m.in. na listach przebojów w Danii, Szwecji, Niemczech i w Rosji. „Follow You” znalazł się w setce najchętniej granych utworów w Europie.

Przy okazji singla „You Make Me Say” współpracował ze słynnym Ali Tennantem, muzykiem, tekściarzem oraz trenerem wokalu w angielskich edycjach X Factora oraz The Voice (tworzył m.in. dla Jessie J, Tulisy, Pixie Lott, Alexandry Burke oraz Davida Guetty), a także ze znanym raperem Tommym Gunnem. Utwór był grany na całym świecie.

Ali Tennant ponownie pojawił się w utworze „Live For The Lights”. Piosenka powstawała w londyńskim studio Burbree oraz we francuskim studiu Color Sound, w którym tworzą również Justice, Avicii, Kanye West, Arno Cost i Sebastien Drums.

Gromee współpracował także z wokalistą Andreasem Moe (Tiesto, Hardwell) i szwedzkim multiinstrumentalistą Wrethovem. Już wkrótce Gromee wyda debiutancki materiał dla Sony Music.