Artyści na Life Festival Oświęcim

DJ ADHD

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie klubowej. Zakochany w housie, jako jedyny DJ miksował dla legendarnego Ministry Of Sound. Jako dziennikarz radiowy od lat związany jest z RMF Maxx, gdzie współprowadzi „Hop Bęc In The Mix”.

DJ ADHD

Jest również szefem muzycznym RMF Club - największej stacji radiowej w polskim Internecie z muzyką klubową. Na jego koncercie na krakowskim Rynku Głównym w Sylwestrową noc 2009/2010 bawiło się 110 tysięcy osób!

DJ ADHD to też pianista z wykształcenia, a z zawodu - reżyser dźwięku w jednym z największych studiów nagrań w kraju. Na Life Festival Oświęcim gościł już m.in. w 2013 roku, kiedy supportował samego Stinga.

W Oświęcimiu do DJ-a ADHD dołączą Mad Fiddle na skrzypcach oraz Tomek Drabik na saksofonie, a także rewelacyjna wokalistka Kasia Malenda.

Kasia Malenda

To uczestniczka ostatniej edycji The Voice Of Poland, w której zachwyciła jurorów: Edyta Górniak wzruszyła się do łez, a Piasek specjalnie dla niej zaśpiewał a capella. Utalentowana piosenkarka od dziecka żyje muzyką, a na scenie przeradza się w wulkan wokalnej energii.